Atribuită Cumpărare directă

Eppendorf Research® plus ; 1-channel 100 – 1,000 µL, blue, variable volume incl. epT.I.P.S.® Box 2.0

Număr anunț
DA34807910
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
Furnizor / câștigător
BIO AQUA GROUP SRL (CUI 26406593)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.296 RON
Data publicării
09.01.2024 13:46
Data finalizării
15.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.296 RON