Atribuită Cumpărare directă

OFERTA CONTINE URMATOARELE: 1,SUPAPA SIG 3 BARI 3/4,Buc,2. pret=24.37 2,COT A4 DN 3/4INCH NG.,Buc,4. pret=2.35 3,BAT. SB-06 BUC TM,Buc,1. pret=83.19, TOTAL FARA TVA: 141.34lei tva 26.86lei

Număr anunț
DA24966736
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie al Judetului Brasov (CUI 4383979)
Furnizor / câștigător
INSTALATII TRUST SA (CUI 1104689)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
141,34 RON
Valoare atribuită
141,34 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
04.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

141,34 RON

din 141,34 RON estimat