Atribuită Cumpărare directă

Aplica led 18w -26buc, Intrerupator AG -10buc, Rigleta 20A -2buc, Conductor 1.5 -100m

Număr anunț
DA24956434
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr.1 Lehliu Gara (CUI 3797336)
Furnizor / câștigător
AMY SRL (CUI 1917703)
Cod CPV
31000000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
778,16 RON
Valoare atribuită
778,16 RON
Data publicării
31.01.2020 00:00
Data finalizării
01.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

778,16 RON

din 778,16 RON estimat