Atribuită Cumpărare directă

Servicii de mentenanta si service pentru separatoare centrifugale din Statia de Epurare Prundu

Număr anunț
DA24958133
Autoritate contractantă
APA CANAL 2000 S.A. (CUI 13009001)
Furnizor / câștigător
WWS SERV S.R.L. (CUI 23944776)
Cod CPV
45259000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.994 RON
Valoare atribuită
47.994 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.994 RON

din 47.994 RON estimat