Atribuită
Cumpărare directă
RO213660 PLANSETA ROTRING proiectare A3 Collegeboard buc 1 FC175703 GEANTA PLANSETA A3 FABER-CASTELL buc 1 62803 HARTIE MILIMETRICA A3, 50 file buc 50 62802 HARTIE MILIMETRICA A2, 50 file buc 50 RO218*** CAP ISOGRAPH ROTRING, 0,25mm buc 1 RO202*** STILOU ISOGRAPH ROTRING, 0,13 mm buc 1 RO312650 REZERVA CREION MECANIC ROTRING, 0,5mm HB cut 3 RO19046/05 CREION MECANIC ROTRING TickyIII - 0,5mm buc 1 PZM80120 PUNGI ZIPLOCK (CU FERMOAR) MICROZIPP 80*120mm, set 100 buc set 10 PZA5120180 PUNGI ZIPLOCK (CU FERMOAR) A5, 120*180mm, set 100 buc set 2 DN-1792100PL-00 PUNGI ZIPLOCK (CU FERMOAR) DONAU, 160x220mm, 100buc/set set 2 PZA3300400 PUNGI ZIPLOCK (CU FERMOAR) A3, 300*400mm, set 100 buc set 2 DN-1793100PL-00 PUNGI ZIPLOCK (CU FERMOAR) DONAU, 230x320mm, 100buc/set set 2
- Număr anunț
- DA24970117
- Autoritate contractantă
- ACADEMIA ROMANA FILIALA IASI (CUI 4540917)
- Furnizor / câștigător
- SHATTER SRL (CUI 8122852)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 910,63 RON
- Valoare atribuită
- 910,63 RON
- Data publicării
- 04.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.