Atribuită
Cumpărare directă
ARTICOLE IMBRACAMINTE - ELEMENTE DE COSTUM PENTRU SPECTACOL CAMASA BARBATI , DIVERSE MODELE BUCATI 6 X 98.32 LEI = 589.92 CIORAPI PLASA PERECHI 2 X 21.85 LEI = 43.70 DRES DAMA PERECHI 10 X 16.39 LEI = 163.87 SOSETE BARBATESTI, DIVERSE MODELE PERECHI 6 X 10.50 LEI = 63.03 CUREA BARBATEASCA, DIVERSE MODELE BUCATI 3 X 40.34 LEI = 121.01 PAPION BUCATI 1 X 54.62 LEI = 54.62 SAPCA BARBATI BUCATI 2 X 228.99 LEI = 457.98
- Număr anunț
- DA24948525
- Autoritate contractantă
- TEATRUL EVREIESC DE STAT (CUI 4192979)
- Furnizor / câștigător
- ALTAX SRL (CUI 12889617)
- Cod CPV
- 18300000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.494,12 RON
- Valoare atribuită
- 1.494,12 RON
- Data publicării
- 30.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.01.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.