Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE CURATENIE

Număr anunț
DA24972881
Autoritate contractantă
CASA CORPULUI DIDACTIC (CUI 14351974)
Furnizor / câștigător
TCSROMGRP (CUI 40174936)
Cod CPV
90910000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.360 RON
Valoare atribuită
9.360 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.360 RON

din 9.360 RON estimat