Atribuită Cumpărare directă

PANTOPRAZOL 20 mg X 30 cps KANAMICINA S ung.oft. X 6 g METOCLOPRAMID 10 mg sol.inj. x 5 fiole SER FIZIOLOGIC 90mg/10ml sol inj. x 5 fiole TENAXUM 1 mg X 30 compr. Tine loc de comanda!

Număr anunț
DA24956512
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
BIO EEL SRL (CUI 1199107)
Cod CPV
33610000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
577,36 RON
Valoare atribuită
577,36 RON
Data publicării
31.01.2020 00:00
Data finalizării
03.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

577,36 RON

din 577,36 RON estimat