Atribuită
Cumpărare directă
Folii protectie pentru documente A4 40 microni 100/set Noki 3 5.24 15.72 CARTUS TONER COMPATIBIL HP CE285A/CRG725 XL LASER 8 98.44 787.52 Hartie copiator A4 Eurobasic 80 g/mp, 500 coli/top 65 12.88 837.20 Notite adezive pagemarker 4 buc/set 50 file/buc 20 mm x 50 mm Pelikan 5 4.36 21.80 Suport instrumente de scris 4 tuburi rosu 1 3.91 3.91 Textmarker 490 Pelikan galben 5 1.92 9.60
- Număr anunț
- DA24959739
- Autoritate contractantă
- Comuna Bucovat (Primaria Bucovat) (CUI 23070129)
- Furnizor / câștigător
- B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.675,75 RON
- Valoare atribuită
- 1.675,75 RON
- Data publicării
- 03.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.