Atribuită
Cumpărare directă
Serviciul de curatenie si igienizare saptamanala a grupurilor sanitare la sediul S.G.A. Vaslui conform anunt SICAP nr.ADV1127495/29.01.2020.,consta in:curatarea ,degresarea si dezinfectarea podelelor,vaselor de toaleta,lavoarelor,faiantei,usilor,oglinzilor,bateriilor,sifoanelor de pardoseala, cosurilor de gunoi,colectarea si depozitarea gunoiului din grupurile sanitare in locuri special amenajate.Serviciul include cheltuieli cu forta de munca ,materiale si ustensile de curatenie. Serviciul se efectueaza in 7 grupuri sanitare. Pretul este mentinut pe tot anul 2020.
- Număr anunț
- DA24969116
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA PRUT BARLAD (CUI 23780878)
- Furnizor / câștigător
- ECOLOGIC SERVICE (CUI 15281923)
- Cod CPV
- 90900000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.050 RON
- Valoare atribuită
- 6.050 RON
- Data publicării
- 04.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.