Atribuită
Cumpărare directă
COLISTINA ANTIBIOTICE 1000000UI / COLISTINUM 18 X 174.40 = 3139.20 AMOXIPLUS 1.2g flacon (AMOXIPLUS 1000MG/200MG) / AMOXICILLINUM+ACIDUM CLAVULANICUM 6 X 363 = 2178 GENTAMICIN KRKA 40mg/ml-1ml *10fiole / GENTAMICINUM 50 X 5.76 = 288 HIDROCORTIZON ZENTIVA 19.6MG/5ML CT X 5F(SOL.A+SOL.B) / HYDROCORTISONUM 400 X 17.24 = 6896 DULCOLAX 5MG 3BL X 10DRJ / BISACODYLUM 20 X 17.18 = 343.60 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA24954752
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI 13591928)
- Cod CPV
- 33651300-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.556,80 RON
- Valoare atribuită
- 12.556,80 RON
- Data publicării
- 31.01.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.