Atribuită Cumpărare directă

PERFORATOR KANGARO 30 REZERVA ROTRING PT.CREION CREION MECANIC ROTRING CALCULATOR BIROU 14 DIGIT PIX K15 DOSAR PLASTIC FOLIE PROTECTIE DOCUMENTE, A4, NOKI ( FOLII ) BIBLIORAFT 7.5 CM POST-IT COLOR 76X76 MULTICOLOR INDEX POST-IT NOTES EVIDENTIATOR BANDA CORECTOARE 5MM HARTIE XEROX A4 CAPSATOR HERLITZ

Număr anunț
DA24964216
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL RESITA (CUI 3228764)
Furnizor / câștigător
MURARIU SIMONA SRL (CUI 25463965)
Cod CPV
30197330-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
786,14 RON
Valoare atribuită
786,14 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

786,14 RON

din 786,14 RON estimat