Atribuită Cumpărare directă

1KG MC CREMA DE BRABZA 19.94 X 1 2500G MC MORCOVI BABY 17.30 X 2 2500G MC AMESTEC SUPA 12.80 X 8 2500G MC FASOLE VERDE F FINA 18.52 X 4 2500G MC CARTOFI CONG WEDGES 16.31 X 2 2500G HS/MC CARTOFI FELII 14.90 X 2 PULPA PUI SPATE FRAGEDO 6.41 X 30.23 PULPE PUI INFERIOARE 10KG 59.10 X 6 PULPE PUI SUPERIOARE 10KG 62.29 X 6 PIEPT PUI DEZ F PIELE CG 14.67 X 61.40 COTLET PORC CG 16.96 X 40.526 SPATA PORC CG 15.59 X 39.842

Număr anunț
DA24988280
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Matei Corvin Hunedoara (CUI 4779699)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15890000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.424,75 RON
Valoare atribuită
3.424,75 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.424,75 RON

din 3.424,75 RON estimat