Atribuită
Cumpărare directă
Sistem Informatic Integrat "eXpert bugetar" - compus din urmatoarele module: - Modul Buget si ALOP - Modul Contabilitate Financiara - Modul Contabilitate de Gestiune - Modul Venituri (Impozite si Taxe Locale si alte venituri) - Modul Salarizare - Modul Situatii Financiare lunare, trimestriale si anuale cu export automat în programele Directiei Generale a Finantelor Publice. - Modul Registrul Agricol
- Număr anunț
- DA24993155
- Autoritate contractantă
- COMUNA FAURESTI (PRIMARIA COMUNEI FAURESTI,JUDETUL VALCEA) (CUI 2541738)
- Furnizor / câștigător
- ADI COM SOFT SRL (CUI 13390096)
- Cod CPV
- 48444000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.000 RON
- Valoare atribuită
- 16.000 RON
- Data publicării
- 06.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.