Atribuită Cumpărare directă

Furnizare covoare usa intrare 90/150 cm gri antratic, 2 bucati; Covor usa intrare 60/90cm gri antracit , 12 bucati.

Număr anunț
DA24967371
Autoritate contractantă
ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
39531000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.820 RON
Valoare atribuită
1.820 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
04.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.820 RON

din 1.820 RON estimat