Atribuită Cumpărare directă

1) Autoritate Contractanta: LICEUL TEHNOLOGIC ZEYK DOMOKOS 2) Acoperiri - ACCIDENTE 3) Date despre asigurare/acoperiri – 06.02.2020 4) Valabilitate: 07.02.2020 – 06.02.2021 5) Prima de asigurare – 90 RON 6) Conditii de plata - INTEGRAL 7)Intermediar 147000746

Număr anunț
DA24999077
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Zeyk Domokos (CUI 17094468)
Furnizor / câștigător
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
Cod CPV
66512100-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
90 RON
Valoare atribuită
90 RON
Data publicării
07.02.2020 00:00
Data finalizării
07.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

90 RON

din 90 RON estimat