Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DIVERSE - STICKY CHIT DE CUTIT ALB 0,5 KG BUC 1,00 7,33 6,16 1,17 20 6024933 PANOU LEMN MOLID B 2500X300X18MM BUC 5,00 53,24 223,70 42,50 30 6017089 PLACAJ 4MM 2,44X1,22 CL B/BB BUC 4,00 66,47 223,43 42,45 40 6033859 DIBLU PIN 28X2400 MM BUC 2,00 23,99 40,32 7,66 50 6033985 DIBLU FAG 22X1000 MM BUC 6,00 11,06 55,76 10,60 60 6018240 POLIST.EXTR XPS ZENTYSS G10 600X1250F PAC 1,00 139,20 116,97 22,23 70 6019243 ROTI PIV.FR.OT/CAUC.SILIC.50MM/40KG ALEZ BUC 18,00 9,25 139,92 26,58 80 1018907 FRANGHIE DIN NYLON 4 MM M 50,00 2,57 107,98 20,52 90 1021130 ADEZIV 1000G 046910 BUC 1,00
- Număr anunț
- DA25001929
- Autoritate contractantă
- Teatrul Al. Davila Pitesti (CUI 4229440)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 970,24 RON
- Valoare atribuită
- 970,24 RON
- Data publicării
- 07.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.