Atribuită Cumpărare directă

Ochratoxin A 10 μg/mL in Acetonitrile DREA15670000AL-10

Număr anunț
DA24994838
Autoritate contractantă
Directia Sanitar Veterinara si Siguranta Alimentelor Vrancea (CUI 4297614)
Furnizor / câștigător
FOTOMETRIC INSTRUMENTS S.R.L. (CUI 15078059)
Cod CPV
33696500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.119 RON
Valoare atribuită
1.119 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
07.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.119 RON

din 1.119 RON estimat