Atribuită
Cumpărare directă
DOMESTOS-10BUC,MR.PROPER-10BUC,PRONTO SPRAY-12BUC,PRONTO PARCHET-10BUC,SACI MENAJ 35L-70BUC,SACI MENAJ 120L-20BUC,CIF-10BUC,SACI ASPIRATOR-4SET,CLIN GEAM-10BUC,HARTIE IGIENICA-1SET,SAPUN LICHID-4BUC,DETARTRANT-20BUC,REZERVA MOP-10BUC,MANUSI MENAJ-10BUC,ROLA BUCATARIE 200ML-5BUC,REZERVA AIR WICH-4BUC,BATERIE R6-10BUC
- Număr anunț
- DA24981331
- Autoritate contractantă
- ORASUL FILIASI (CUI 4553372)
- Furnizor / câștigător
- NICOMYT COM SRL (CUI 16012079)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.499,16 RON
- Valoare atribuită
- 1.499,16 RON
- Data publicării
- 05.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.