Atribuită Cumpărare directă

Pat de spital mecanic realizat pe o constructie metalica vopsita in camp electrostatic Platforma saltea din lamele cu latime de 60 mm sudate de cadrul platformei saltelei. Cadru metalic din teava rectangulara de 6x3 cm Cadrul platformei saltea din teava metalica rectangulara de 2x3 Sectiune spate si picioare ajustabile de la manivele pliabile din plastic Panouri cap/picioare detasabile din plastic, detasabile cu sticker culoarea lemnului Tampoane de protectie la colturi Roti pivotante de 125 mm, dintre care 2 cu frane Suport punga urina rabatabili Suport perfuzie Saltea cu husa inclusa Sarcina maxima: 160 Kg Dimensiune: 2140x940x500 Nu este inclus montajul Livrare in 3-5 zile de la confirmarea comenzii

Număr anunț
DA24966326
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PIATRA NEAMT (CUI 2613362)
Furnizor / câștigător
NEOMED S.R.L. (CUI 8728108)
Cod CPV
33192120-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.250 RON
Valoare atribuită
6.250 RON
Data publicării
03.02.2020 00:00
Data finalizării
04.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.250 RON

din 6.250 RON estimat