Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA pentru microbuz scolar OPEL CIBRO MOVANO, cu nr. imatriculare DJ12DJB,, nr. indentificare W0LVV34VEFB081430, proprietar COMUNA MALU MARE, durata asigurarii: 1an, data inceperii asigurarii- 07.02.2020

Număr anunț
DA24984272
Autoritate contractantă
Comuna MALU MARE (CUI 5002053)
Furnizor / câștigător
DAW MANAGEMENT - BROKER DE ASIGURARI (CUI 26595999)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.440,58 RON
Valoare atribuită
1.440,58 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.440,58 RON

din 1.440,58 RON estimat