Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine urmatoarele produse si servicii: BETON C20/25 28X270 SERVICII POMPARE 28X20 TRANSPORT 3X550 FIBRA 15X35 conform avize nr. 8317,8318,8320 din 03.02.2020

Număr anunț
DA24970595
Autoritate contractantă
COMUNA BRATOVOESTI (CUI 5046688)
Furnizor / câștigător
ADRILEX IMP.EXP. SRL (CUI 17263010)
Cod CPV
44114000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.295 RON
Valoare atribuită
10.295 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
04.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.295 RON

din 10.295 RON estimat