Atribuită Cumpărare directă

PACHET MASCA CHIRURGICALA X 50 buc

Număr anunț
DA24999370
Autoritate contractantă
LICEUL REGINA MARIA DOROHOI (CUI 3860425)
Furnizor / câștigător
MAGISTRA FARM SRL (CUI 16884523)
Cod CPV
18143000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.691,65 RON
Valoare atribuită
1.691,65 RON
Data publicării
07.02.2020 00:00
Data finalizării
12.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.691,65 RON

din 1.691,65 RON estimat