Atribuită Cumpărare directă

LINZER CU MERE 120gr / COZONAC CU NUCA 900gr./ - 12.02.2020 CHEC CU FRUCTE 80GR - 14.02.2020

Număr anunț
DA24985267
Autoritate contractantă
Gradinita Cu Program Prelungit Mica Sirena (CUI 5399396)
Furnizor / câștigător
LUDIMI PRODCOM S.R.L. (CUI 8075238)
Cod CPV
15812100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.750 RON
Valoare atribuită
1.750 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.750 RON

din 1.750 RON estimat