Atribuită Cumpărare directă

STABILIZATOR CU PUTERE APARENTA 1000VA URZ3426 CU SERVOMOTOR

Număr anunț
DA24977106
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Dolj (CUI 17104359)
Furnizor / câștigător
ADA ELECTRIC SRL (CUI 15449068)
Cod CPV
31161900-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
222,69 RON
Valoare atribuită
222,69 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

222,69 RON

din 222,69 RON estimat