Atribuită
Cumpărare directă
DENUMIRE U.M. CANT. P.U. VAL. SERVICII IT Buc. 8 80,00 640,00 ADAPTOR S Buc. 1 60,00 60,00 BATERIE BIOS Buc. 1 20,00 20,00 CABLU SATA Buc. 1 20,00 20,00 STICK 32 GB Buc. 1 50,00 50,00 CABLU USB IMPRIMANTA 4,5M Buc. 1 20,00 20,00 HP Q2612A OEM Buc. 2 350,00 700,00 ADAPTOR WIRELESS TP-LINK TL-WN722N,USB 2.0 Buc. 1 70,00 70,00 CABLU VGA-VGA 10M ECRANAT Buc. 5 55,00 275,00 CONVERTOR ADAPTOR VGA TATA LA HDMI MAMA Buc. 2 60,00 120,00
- Număr anunț
- DA24973604
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMAZIALA COMUNA TRAIAN (CUI 25299111)
- Furnizor / câștigător
- OFFICE DISTRIBUTION SRL (CUI 23235715)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.975 RON
- Valoare atribuită
- 1.975 RON
- Data publicării
- 04.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.