Atribuită Cumpărare directă

Cereri analiza 50 buc, Tabele vaccinare 20 buc,Certificate SNCU 20 buc

Număr anunț
DA24969749
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR SIBIU (CUI 4582955)
Furnizor / câștigător
PFA PASCU MIRCEA GHEORGHE (CUI 20500892)
Cod CPV
22900000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.959 RON
Valoare atribuită
1.959 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.959 RON

din 1.959 RON estimat