Atribuită
Cumpărare directă
1.Tastatura Microsoft All-In-One Multimedia 2.Cablu UTP LogiLink CP1097U, Patchcord, CAT.5e, 10m (Galben) 3.Cablu UTP Spacer SP-PT-CAT5-5M, Patch cord, CAT.5e, 5m (Gri) 4.Cablu UTP Spacer SP-PT-CAT5-3M, Patch cord, CAT.5e, 3m (Gri) 5.Switch TP-Link TL-SG108, 8 porturi, Gigabit, Carcasa metalica
- Număr anunț
- DA24972755
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala de Reglementare in domeniul Energiei (CUI 11514848)
- Furnizor / câștigător
- EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
- Cod CPV
- 30000000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.600,94 RON
- Valoare atribuită
- 2.600,94 RON
- Data publicării
- 04.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.