Atribuită
Cumpărare directă
Pachet truse de diagnosticare *TESTE RAPIDE-Troponina I, ser/plasma, x25 casete, cod C45RT1002 *TESTE RAPIDE-HBsAg / HBs Ag, ser/plasma, x25 casete, cod B11-20 - CEL MAI MIC PRET SICAP! *GRUPE SANGUINE seruri hemotest, transfuzie Anti-A IgM monoclonal, cod 8.02.04.0.0010 ATENTIE PRODUCATOR ATLAS *GRUPE SANGUINE seruri hemotest, transfuzie Anti-AB IgM monoclonal, cod 8.02.06.0.0010 ATENTIE PRODUCATOR ATLAS *GRUPE SANGUINE seruri hemotest, transfuzie Anti-B IgM monoclonal, cod 8.02.05.0.0010 ATENTIE PRODUCATOR ATLAS *GRUPE SANGUINE seruri hemotest, transfuzie Anti-D IgG+IgM monoclonal, cod 8.02.03.0.0010 ATENTIE PRODUCATOR ATLAS
- Număr anunț
- DA24980667
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
- Furnizor / câștigător
- TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI 4134935)
- Cod CPV
- 33141625-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 208,80 RON
- Valoare atribuită
- 208,80 RON
- Data publicării
- 05.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.