Atribuită Cumpărare directă

1. BELVITA SOFT FILLED STRAWBERRY 50G: 70 Buc 2. BISC MILKA CHOCO MINIS 37.5G: 72 Buc 3. MILKA CHOCO WAFER 30G: 60 Buc 4. OREO 66G: 80 Buc mai putin

Număr anunț
DA24985348
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT "PRIMII PASI"AIUD (CUI 32345563)
Furnizor / câștigător
SC SIMBA INVEST SRL BACAU (CUI 9459059)
Cod CPV
15842300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
342,91 RON
Valoare atribuită
342,91 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

342,91 RON

din 342,91 RON estimat