Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de întreținere lunară pt 13 aparate de ventilatie Savina, 1 aparat Perseus, 2 aparate Fabius Plus, 2 aparate Fabius Tiro pentru 6 luni = mentenanță preventivă: 1 vizită / luna - mentenanta corectiva (manopera in cazul defectarii unor piese, fara a include contravaloarea acestor piese) - buletin de verificare. Achiziția presupune service până la 31.07.2020 cu posibilitatea de prelungire pentru încă 5 luni (aug - dec.) funcție de disponibilitățile bugetare . 6 luni x PU / luna
- Număr anunț
- DA25004650
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
- Furnizor / câștigător
- DRAEGER ROMANIA S.R.L. (CUI 2836925)
- Cod CPV
- 50400000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.226,48 RON
- Valoare atribuită
- 23.226,48 RON
- Data publicării
- 07.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.