Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare de raspundere civila a unitatilor sanitare Asigurare de raspundere civila a unitatilor sanitare: - Limita rasp. per ev si in agregat: 500.000 Eur Acoperiri: conform conditiilor ofertate PA totala: 17.869,12 ron Valabilitate: DE LA 08.02.2020 - 07.02.2021 Asigurator: ALLIANZ
- Număr anunț
- DA25002637
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VALCEA (CUI 2540589)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516500-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.869,12 RON
- Valoare atribuită
- 17.869,12 RON
- Data publicării
- 07.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.