Atribuită
Cumpărare directă
Serviciu de informare legislativa cu acces online. Pachetul va ofera acces la modulele: - Legislatia României - MOF partea I - formele la zi ale actelor; partea I bis; a V-a si a VI-a; - Legislatia Uniunii Europene - Doctrina Dreptul Muncii - Editura C.H.BECK Functii incluse: cautare rapida si relevanta, monitorizare a actelor de interes, istoric legislativ, comparare si evidentiere pe text a modificarilor legislative, comparare versiuni consolidate. Pretul este valabil pentru un (1) cont acces timp de o (1) luna
- Număr anunț
- DA24991815
- Autoritate contractantă
- LICEUL CU PROGRAM SPORTIV BRASOV (CUI 29356961)
- Furnizor / câștigător
- INDACO SYSTEMS SRL (CUI 6410158)
- Cod CPV
- 75111200-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.036,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.036,80 RON
- Data publicării
- 06.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.