Atribuită Cumpărare directă

CONFORM COMANDA

Număr anunț
DA24975958
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Municipal Onesti (CUI 4353137)
Furnizor / câștigător
FRIESLANDCAMPINA ROMÂNIA S.A. (CUI 6632642)
Cod CPV
15530000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
486,42 RON
Valoare atribuită
486,42 RON
Data publicării
04.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

486,42 RON

din 486,42 RON estimat