Atribuită
Cumpărare directă
1. Etansare cod 6045841 10buc 17.4 euro/buc 4 saptamani 2. Bucsa etansare cod 6045833 20buc 10.2 euro/buc 4 saptamani 3. Etansare cod 6039503 110buc 14.9 euro/buc 4 saptamani 4. Siguranta etansare cod 6045834 20buc 6.1 euro/buc 4 saptamani 5. Etansare parte inferioara cod 6042202 10buc 16.6 euro/buc 4 saptamani 6. Bucsa etansare cod 6045835 110buc 4 euro/buc 4 saptamani 7. Kit motor NU 611 B cod 6046065 10buc 258 euro/buc 4 saptamani 8. Bucsa NU 611 B cod 6040165 2buc 764 euro/buc 4 saptamani 9. TOTAL 6853euro fara tva
- Număr anunț
- DA24991580
- Autoritate contractantă
- ACET S.A. Suceava (CUI 713519)
- Furnizor / câștigător
- HIDROSUD SRL (CUI 24884931)
- Cod CPV
- 42124290-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32.756,30 RON
- Valoare atribuită
- 32.756,30 RON
- Data publicării
- 06.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.