Atribuită
Cumpărare directă
Conductor de cupru unifilar, clasa de flexibilitate 1, cf. SR CEI 60228, izolatie de PVC, invelis comun, manta exterioara din PVC, caracteristici nominale 0,6/1,0kV, temperatura de mintaj +5 grade Celsius ;i -33 grade Celsius , cu cinci cabluri cu sectiunea de 5x16 mm2
- Număr anunț
- DA24977081
- Autoritate contractantă
- Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
- Furnizor / câștigător
- INTRASERV (CUI 11411842)
- Cod CPV
- 31320000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.368,80 RON
- Valoare atribuită
- 2.368,80 RON
- Data publicării
- 04.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.