Atribuită
Cumpărare directă
Husa/ cearceaf pentru targa - tip brancard, de culoare albastru deschis si de dimensiune 90cm x 210 cm. Dublu stratificat, de o foarte buna calitate, prevazut pe margine ( la capete ) cu elastic. Cearsaf husa pentru targa fabricat din material bilaminar netesut si polietilena, prevazut cu elastic la capete, nesteril, primul strat este hidrofilic,netesut tip spounbond 100%, al doilea strat este din polietiena de joasa densitate, rezistent la rupere si tractiune, material uniform,moale,degresat, nelucios
- Număr anunț
- DA25009587
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL MEDICAL PROTECT SRL (CUI 32767681)
- Cod CPV
- 39512300-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.220 RON
- Valoare atribuită
- 2.220 RON
- Data publicării
- 10.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.