Atribuită Cumpărare directă

Reclasificare microbuze pe categorii de confort pentru B17CSO in data de 10.02.2020 la RAR Voluntari.

Număr anunț
DA24979470
Autoritate contractantă
Clubul Sportiv Olimpia (CUI 4266227)
Furnizor / câștigător
REGIA AUTONOMA - REGISTRUL AUTO ROMAN (CUI 1590236)
Cod CPV
71356200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
236,05 RON
Valoare atribuită
236,05 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
05.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

236,05 RON

din 236,05 RON estimat