Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de curatenie si intretinere conform Anunt publicitar nr. ADV 1126971/27.01.2020 - curățenie săptămânală de întreținere a birourilor, respectiv a holurilor și casa scărilor (dacă este cazul) – 1 zi/săptămână (aspirare/măturare suprafețe, îndepărtare praf de pe mobilier, aparatură de birou, igienizare grupuri sanitare, evacuare deșeuri ( golirea coșurilor de gunoi); - curățare/spălare geamuri, curățat/spălat mochetă-pardoseală, curățat locuri mai puțin accesibile etc.) – ori de câte ori este nevoie sau la cerere; - asigurarea materialelor de curățenie și consumabile (hârtie igienică, saci gunoi, săpun lichid, detartrant, soluții spălat geamuri, soluție pentru șters birouri, găleți, fărașe, mături, mop-uri etc.)
- Număr anunț
- DA24981188
- Autoritate contractantă
- Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
- Furnizor / câștigător
- CRISTAL EXPERT SRL (CUI 23077097)
- Cod CPV
- 90919000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.500 RON
- Valoare atribuită
- 3.500 RON
- Data publicării
- 05.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.