Atribuită Cumpărare directă

Boromir Malai extra 1kg, Defne Pasta de tomate cutie 800gr, Zuzu Iaurt natural 3% 140gr, Fravil Otet 1L, Pakmaya Bicarbonat de sodiu 100g, Defne Masline 2.5kg(121-140), ROMEGA BATON COCOS 48gr, Baneasa paste fusili 5kg, Milandre Croissant diverse sortimente 50gr

Număr anunț
DA25004542
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC" HENRI COANDĂ" MUNICIPIUL BUZĂU (CUI 4299488)
Furnizor / câștigător
SLIK IMPEX SRL (CUI 5882306)
Cod CPV
15800000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
203,38 RON
Valoare atribuită
203,38 RON
Data publicării
07.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

203,38 RON

din 203,38 RON estimat