Atribuită Cumpărare directă

Remorca de 750 kg din gama hobby echipata cu prelata si cadru, fara sistem de franare, dimensiune 200x106x110 cm, inaltime oblon 32 cm , masa maxim autorizata de 750 kg si sarcina utila de 610 kg , remorca are RAR efectuat si se livreaza cu C.I.V ( carte identitate a vehiculului ). GARANTIE 24 de luni! Dotari standard: - Prelata cu cadru metalic, inaltime utila de la podea 1100 mm; - Instalatie electrica 12 V cu steker cu 7 pini conforma cu standardele rutiere; - Aparatori de noroi din metal cu presuri noroi; - Anvelope 155/70 R13; - Omologare pentru rulare cu 100 km/h. - Sasiu si protap din otel complet galvanizat grosime 2,5mm; - Axa AL-KO sau Knott 750kg cu suspensie pe torsiune; - Obloane din otel zincat grosime 1 mm si inaltime 320 mm, cu oblonul spate rabatabil; - Podea din lemn stratificat, impermeabil, antiderapant cu grosimea de 9 mm

Număr anunț
DA25003203
Autoritate contractantă
Biblioteca Judeteana "Panait Istrati" Braila (CUI 4205769)
Furnizor / câștigător
CGR BUSINESS PROJECT (CUI 18723582)
Cod CPV
34223300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.511,76 RON
Valoare atribuită
2.511,76 RON
Data publicării
07.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.511,76 RON

din 2.511,76 RON estimat