Atribuită Cumpărare directă

Verificare documentatie tehnica la ascensor de persoane cu actionare Ward-Leonard, convertizoare de frecventa/tensiune sau hidraulica(indiferent de tipul usilor)conform HG 34/2012 pozitia 18 litera c coloana 1, modificata prin HG 621/21.08.2019. Tarifele sunt valabile pentru verificarea documentatiei de insotire la autorizarea initiala si pentru verificarea documentatiei tehnice de reparare sau de remontare, nota 1.6 din HG 34/2012, modificata prin HG 621/21.08.2019. Pentru eliberarea cartii sau a duplicatului acesteia pentru instalatie-partea de exploatare carte tip ISCIR se tarifeaza cu 150 lei- nota 1.10.

Număr anunț
DA24996574
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL ORASTIE (CUI 5808334)
Furnizor / câștigător
CNCIR S.A. - Compania Nationala pentru Controlul Cazanelor, Instalatiilor de Ridicat si Recipientelor sub presiune (CUI 27787860)
Cod CPV
71631000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
275 RON
Valoare atribuită
275 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
07.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

275 RON

din 275 RON estimat