Atribuită Cumpărare directă

Achizitie conform referate aprobate nr. 628/15.01.2020 - registratura (cilindru imagine + developer konica minolta) si ref. 635/15.01.2020 - audit intern (unitate de imagine dcp1510e).

Număr anunț
DA24985848
Autoritate contractantă
SC GOSPODARIRE URBANA SRL (CUI 27413181)
Furnizor / câștigător
EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
Cod CPV
30125000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
496,98 RON
Valoare atribuită
496,98 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

496,98 RON

din 496,98 RON estimat