Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de infrastructura cu materiale incluse (BUPT – Cabinet Psihologie): - Pozare cabluri UTP (195m) - Instalare pat de cablu - Cablare trasee electrice pt. 12 statii de lucru - Identificare si configurare uplink-uri - Instalare switch acces utilizatori – Cisco SG220 - Configurare networking - Instalare si configurare Zero Clients - Configurare profile utilizatori conf. necesitati - Configurari ACL-uri
- Număr anunț
- DA24998198
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARA (CUI 4269282)
- Furnizor / câștigător
- ITPS SRL (CUI 17236996)
- Cod CPV
- 50331000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.843 RON
- Valoare atribuită
- 8.843 RON
- Data publicării
- 07.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.