Atribuită Cumpărare directă

Skinman® Soft Protect Dezinfectant lichid pentru mâini, cu ac?iune virucida completa cu vitamina E, glicerina ?si Panthenol Efect virucidal total pentru dezinfec?ia mâinilor Eficacitate împotriva norovirusurilor în 15 secunde Formulare delicata pentru mâini, pentru utilizare frecventa Ambalare: bax 12X1L

Număr anunț
DA24978031
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU (CUI 11411672)
Furnizor / câștigător
ECOLAB SRL (CUI 10543381)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.632 RON
Valoare atribuită
1.632 RON
Data publicării
05.02.2020 00:00
Data finalizării
06.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.632 RON

din 1.632 RON estimat