Atribuită Cumpărare directă

Ham pentru transfer la toaleta pentru sistem de translatie, din nylon, marime XXL

Număr anunț
DA25012787
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE SMEENI (CUI 4385457)
Furnizor / câștigător
LIAMED SRL (CUI 10188824)
Cod CPV
33190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.884,16 RON
Valoare atribuită
1.884,16 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.884,16 RON

din 1.884,16 RON estimat