Atribuită Cumpărare directă

odorizant bazin 150gr 15buc*11.50lei=172.50lei;det pardoseala magnolia 5l 1buc*57lei=57lei;performant D 1l 1buc*28lei=28lei;sita pisoar wawe 30buc*15lei=450lei

Număr anunț
DA25010531
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC APACZAI CSERE JANOS (CUI 4378867)
Furnizor / câștigător
DAVICOM SRL (CUI 17720855)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
707,50 RON
Valoare atribuită
707,50 RON
Data publicării
10.02.2020 00:00
Data finalizării
11.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

707,50 RON

din 707,50 RON estimat