Atribuită
Cumpărare directă
Intretinere si actualizare aplicatie informatica calcul drepturi salariale conform cu noile modificari in legislatie,contractul colectiv,acte aditionale contract colectiv,decizi interne,etc.Instalare upgrade-uri.Asigurarea functionarii optime a aplicatiei, a confidentialitati informatiilor si a pastrarii lor.Valoarea servicilor de asitenta tehnica este de 2800 lei lunar+tva. PENTRU PERIOADA FEBRUARIE - APRILIE 2020 Servicile de mentenanta sunt prestate in conditii de continuitate si calitate
- Număr anunț
- DA24982766
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNE (CUI 8296093)
- Furnizor / câștigător
- TOP MICROSYSTEMS SRL (CUI 8971106)
- Cod CPV
- 72611000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.400 RON
- Valoare atribuită
- 8.400 RON
- Data publicării
- 05.02.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.02.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.