Atribuită Cumpărare directă

Pachet Dispenser prosoape hartie Tork si gratuit un bax Prosoape hartie pliate Pachet_Tork_105 1 Prosoape hartie gri, V-fold, 25x23 cm, 200 buc./pachet (-3%) SANPL001 100 Saci menajeri Premium 60 L, 20 buc /rola, galbeni, Safir (-10%) SANPA004 100 Saci menajeri 60 L, 50 buc /rola, negri, AluFix MS60x70L50S 50 PONSLIM LIMA Manual -detergent universal concentrat pentru pardoseli, cu parfum de lamie,5L, Asevi SANASV21664 2 SAPUN LICHID GELPONS ROZ 5L ASV101 2 Dozator sapun lichid 1L Tork, negru 560008 1 Saci menajeri 18 L, 50 buc/rola, rosii, Safir (-5%) SANPA001 10 Cos gunoi, Koral L, 16.6 l, AQA Choice - Model cos: Cos gunoi, Koral L transparent, albastru, 16.6 l, AQA Choice SANPT041 2

Număr anunț
DA24990388
Autoritate contractantă
Comuna Razboieni (CUI 2613168)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.382,81 RON
Valoare atribuită
1.382,81 RON
Data publicării
06.02.2020 00:00
Data finalizării
07.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.382,81 RON

din 1.382,81 RON estimat