Atribuită Cumpărare directă

Pansamente sterile 10x10 50 buc+ 50 comp triung Pansamente sterile 10x15 150 buc+ 150 comp triung Pansamente sterile 10x20 150 buc+ 150 comp triung Pansamente sterile 15x25 100 buc +100 comp triung

Număr anunț
DA25005367
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
Furnizor / câștigător
ORTOMEDICA SRL (CUI 18256622)
Cod CPV
33141110-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.790 RON
Valoare atribuită
2.790 RON
Data publicării
08.02.2020 00:00
Data finalizării
10.02.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.790 RON

din 2.790 RON estimat